Kategorie

Promocje

Wszystkie promocje

Szukaj

Hardcore zen

Hardcore zen

Niezywkła opowieść o niezwykłej podróży. O buncie przeciw społeczeństwu, który zaprowadził młodego muzyka na scenę punk. O buncie przeciw środowisku punkowem, który zaprowadził go do Japonni wprost w objęcia Godzilli. O spotkaniu ze starym zbuntowanym człowiekiem.  

60,000 sprzedanych egzemplarzy w USA. 

Więcej szczegółów

Promocja
22,80 zł brutto

28,50 zł brutto

(cena obniżona o 20 %)

Niezywkła opowieść o niezwykłej podróży. O buncie przeciw społeczeństwu, który zaprowadził młodego muzyka na scenę punk. O buncie przeciw środowisku punkowem, który zaprowadził go do Japonni wprost w objęcia Godzilli. O spotkaniu ze starym zbuntowanym człowiekiem. O byciu mnichem zen, pisarzem, muzykiem i o tym co jest rzeczywiście. 

60,000 sprzedanych egzemplarzy w USA. 

Każda piosenka Zero Defex trwała jakieś piętnaście do trzydziestu sekund i absolutnie nie dało się ich od siebie odróżnić. Cały ich koncert mieścił się w czasie, który innym zespołom zabierało nastrojenie instrumentów.

Od kiedy byłem mały, zawsze chciałem przebrać się w kostium potwora, ale nie miałem pojęcia, że są one tak sztywne i ciężkie – i że tak cuchną.

Nie ma co do tego wątpliwości: zazen jest głupotą. Zazen jest również nudny. Po prawdzie chyba trudno byłoby znaleźć nudniejsze ćwiczenie.

  • Autor: Brad Warner
  • ISBN: 978-83-930284-1-2
  • Stron: 216
  • Tłumacz Agnieszka Fulińska & Aleksandra Klęczar

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Tax 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Szukaj